Close
HAKKIMIZDA

Emeks Bilgi Teknolojileri Ltd Şti., firmaların yazılım ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştiren bir proje şirketidir. 20 yılı aşkın süredir çeşitli sektörlerde başarılı projelere imza atan deneyimli ve seçkin kadrosu ile müşteri odaklı hizmet anlayışını ilke edinmiştir.

Şirketimiz, Logo yazılım ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Logo’nun geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine en uygun çözümü sunmakta ve bu alanda danışmanlık hizmetlerini devam ettirmektedir. İlkelerimiz;
Güncel ve Modern Teknoloji

Teknolojik gelişmelere paralel olarak, portföyümüzdeki ürünler de güncellenmekte, firma ihtiyacına göre belirlenen yeni teknolojiler ile müşteri sistemi modern ve güncel hale getirilmektedir.Müşteri Memnuniyeti ve Güven

İş ahlakı ve karşılıklı güven en temel prensibimiz olup sürekli müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımız ile sektörümüzde farklılık yaratıyoruz. Erişim için tüm iletişim kanallarımızda şeffaflık sağlayarak bize ulaşan müşterilerimize hızlı, etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunarız. Uzman kadromuz ile her zaman müşterimizin yanında olduğumuzu hissetirir ürettiğimiz çözümlerle iş süreçlerini hızlandırır, vakit kayıplarının önüne geçeriz. 
Verimlilik

Verdiğimiz danışmanlık ve hizmetler ile müşteri işletmelerinde verimlilik artışına katkıda bulunacak çözümler geliştiririz. Müşterimizin yer aldığı sektör ve kendine özgü işletme yapısını da göz önünde bulundurarak çağdaş yönetim tekniklerine katkıda bulunmak, insan kaynaklarını daha üretken hale getirmek, gerekli bilişim araç, gereç ve hizmetleri sunmak bu alandaki yol haritamızdır. 


Firma İçi Entegrasyon 

İşletmelerdeki en büyük sorun ve zaman kayıpları birbirinden kopuk ve bağlantısız çalışan departmanlar sebebiyle ortaya çıkmaktadır. Departmanların yürüttüğü işlerle ilgili işlem ve kayıtlar genellikle birbirinden bağımsız yazılım platformlarında takip edilmekte veya bir çok işlemde kayıt altına alınamamaktadır.İşletmeye en uygun teknolojik alt yapı belirlendikten sonra departmanlar arası entegrasyon ve tek veritabanı üzerinden bilgi akışı sağlayacak bir alt yapı kurulması hedeflenmektedir. 


Bizi Arayınız : 0212 220 00 93


E-Posta Gönderiniz : info@emeks.biz.tr